Scroll to top

Domček

Ideálne sa ubytujú štyri osoby s možnosťou pístelky pre dve osoby (4+2). Samostatný objekt (65m²) s vlasným vchodom. Stavba prešla prestavbou a interiér kombinuje súčasné prvky s vidieckymi. Zo vstupnej chodbičky sa prejde do priestranej obývacej izby. Nacháza sa tu pohovka, jedálensk stôl so stoličkami a televízor. Domácu pohodu dotvára kozub. Z miestnosti sa prechádza ku vybavenej kuchyňke. Odtiaľ sa vchádza do spálne s dvomi manželskými posteľami (180 a 160cm). Súčasťou apartmánu je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Kúrenie je kombinované plynové alebo na tuhé palivo. V celom objekte je ústredné plynové kúrenie. Objekt je nefajčiarský. Zvieratá nie sú povolené. Bezplatné parkovisko je súčasťou. Počas zimy majú naši hostia k dispozícii lyžiareň na uschovanie lyží, snoubordov a vysušenie lyžiarok alebo topánok. Prosíme o rešpektovanie nočného kľudu po 22.00 hodine. 

Vybavenie: chladnička, mikrovlnka, sklokeramická varná doska s dvomi 2 varnými zónami, rýchlovarná kanvica, kuchynský riad, LED TV + káblová televízia, WiFi