Scroll to top

Domček

Pohodlne sa ubytujú štyri osoby s možnosťou dvoch písteliek (4 + 2). Samostatný objekt s vlasným vchodom má rozlohu 65m². Po vstupe cez chodbičku sa dostanete do obývacieho priestoru, kde nájdete pohovku, jedálenský stôl so stoličkami a televízor. Atmosféru vytvára príjemné teplo z kozuba. Z obývacej miestnosti sa prechádza do plne vybavenej kuchynky. Odtiaľ sa vchádza do spálne s dvoma manželskými posteľami (180 cm a 160 cm). K dispozícii je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.
Vykurovanie je zabezpečené kombináciou plynu a tuhého paliva. Bezplatné parkovisko je dostupné pre našich hostí. V zimných mesiacoch máme pre hostí pripravenú lyžiareň, kde môžu bezpečne uschovať a vysušiť lyže, snowboardy a obuv.
Prosíme, dodržiavajte nočný kľud po 22.00 hodine. Upozorňujeme, že je zakázané fajčiť v objekte a zvieratá nie sú povolené.

Vybavenie: umývačka riadu, chladnička, mikrovlnka, sklokeramická varná doska s dvomi varnými zónami, rýchlovarná kanvica, kuchynský riad, LED TV + káblová televízia, WiFi

Tešíme sa na vašu návštevu v Domčeku.